Fundraising events

Benefiting:: Cercul Donatorilor Valceni - Asociaţia De-a Arhitectura "Aripi în Viitor"

Nu esti neaparat un sportiv pasionat, ziua ta de nastere a trecut, nu ai o provoare personala pe care sa o folosesti pentru a promova o cauza, dar vre

2,006 RON

16 Donations

Benefiting:: Cercul Donatorilor Valceni - Asociaţia Vatra cu Idei - “Aventuri culinare în Vatra lui Bălcescu”

1,710 RON

19 Donations

Benefiting:: Cercul Donatorilor Valceni - GLT Together Berbeşti - “Sunshine - o şcoală de vară non-formală”

2,410 RON

19 Donations

Benefiting:: Sustine infiintarea Fundatiei Comunitare Valcea

Valcea Forest Run este un eveniment sportiv de alergare. Ne propunem sa promovam sportul, alergarea in natura in general si orientarea sportiva in particular. Componentele tehnice sunt: Semimaraton, Alergare in padure pe traseu marcat (10 km si 5 km) si Orientare Sportiva.

10,913 RON

42 Donations

Benefiting:: Bursă de excelenţă pentru atletul Gabriel Voicu

1,750 RON

10 Donations

Benefiting:: Proiectele sociale ale Asociatiei Mamici din Valcea

1,075 RON

13 Donations

Benefiting:: Sustine infiintarea Fundatiei Comunitare Valcea

Prin galantom.ro îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta să facă în schimb o donație pentru una dintre cauzele beneficiare cu care tu simți că rezonezi. Principiul este simplu și vechi decând lumea: "Dar din dar se face Rai" :).

9,330 RON

79 Donations